Abonament

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nasz abonament i zyskaj pełny dostęp do wszystkich materiałów.

Teka

Abonament podstawowy


67.50 PLN / 1 rok

54.88 PLN bez VAT

Opłać

Indywidualny abonament podstawowy, obejmujący wszystkie gotowe zasoby serwisu (pliki *.pdf), z możliwością ich wykorzystywania w trakcie zajęć grupowych.

Teka Premium

Teka + Kreator + Gry online


123.00 PLN / 1 rok

100.00 PLN bez VAT

Opłać

Indywidualny abonament rozszerzony, obejmujący wszystkie zasoby serwisu, z możliwością ich wykorzystywania w trakcie zajęć grupowych plus dostęp do KREATORA i gier online.

Upgrade Teka

Dodatkowy kreator i gry online


67.50 PLN / 1 rok

54.88 PLN bez VAT

Opłać

Rozszerzenie abonamentu podstawowego o możliwość korzystania z KREATORA oraz gier online. Opcja dostępna dla Użytkowników posiadających już abonament Teka lub Teka ++.

Teka ++

multi szkoła


Abonament

dla większej liczby kont

Zapytaj

Jeśli planujesz zakup co najmniej 4 abonamentów np. dla swojej szkoły, poradni lub innej placówki oświatowej, skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę - specjalnie dla Ciebie.

Kod

promocyjny


Wyślij

W wyznaczone miejsce wpisz kod promocyjny aktywujący rabat na abonament. Po wysłaniu kodu wszystkie ceny abonamentów zostają automatycznie przeliczone.

Przestrzeń

dyskowa w Kreatorze


24.66 PLN / 1 rok

20.00 PLN bez VAT

Opłać

Nieograniczona przestrzeń dyskowa na prace zapisywane w Kreatorze w zakładce Moje arkusze.

*W celu otrzymania faktury VAT z odroczonym terminem płatności prosimy o wskazanie, poprzez Formularz kontaktowy, danych niezbędnych do jej wystawienia oraz rodzaju i liczby abonamentów.


*Abonament Teka i Teka Premium przedłuża ważność konta o kolejne 12 miesięcy. Przy aktywnym abonamencie, 12 miesięcy dodaje się do czasu, który pozostał do końca abonamentu i przedłuża jego ważność o dodatkowe miesiące.

*Upgrade Teka to opcja dla Użytkowników, którzy już mają abonament podstawowy Teka i pragną go rozszerzyć o funkcję Kreatora. Cena abonamentu Upgrade Teka zależna jest od liczby dni pozostałych do końca abonamentu podstawowego i po wybraniu tej opcji jest automatycznie przeliczana według wzoru: cena Upgrade Teka / 365 x liczba dni pozostała do końca abonamentu podstawowego Teka.

Dokonując płatności akceptujesz Regulamin serwisu.

Zobacz co mówią o nas użytownicy: