Abonament

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nasz abonament i zyskaj pełen dostęp do wszystkich materiałów.

Teka

Dla rodziców i nauczycieli


61.50 PLN / 1 rok

50.00 PLN bez VAT

Opłać

Indywidualny abonament, obejmujący wszystkie gotowe zasoby serwisu, z możliwością ich wykorzystywania w trakcie zajęć grupowych.

Teka Premium

Teka + Kreator


123.00 PLN / 1 rok

100.00 PLN bez VAT

Opłać

Indywidualny abonament, obejmujący wszystkie zasoby serwisu, z możliwością ich wykorzystywania w trakcie zajęć grupowych + KREATOR.

Upgrade Teka

Dodatkowy kreator


61.50 PLN / 1 rok

50.00 PLN bez VAT

Opłać

Rozszerzenie abonamentu o możliwość korzystania z KREATORA. Opcja dostępna dla Użytkowników posiadających już abonament Teka, Teka+ lub Teka ++.

Teka ++

multi szkoła


Abonament

dla większej ilości kont

Zapytaj

Jeśli planujesz zakup co najmniej 4 abonamentów np. dla swojej szkoły, poradni lub innej placówki oświatowej, skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę - specjalnie dla Ciebie.

Kod

promocyjny


Wyślij

W wyznaczone miejsce wpisz kod promocyjny aktywujący rabat na abonament. Po wysłaniu kodu wszystkie ceny abonamentów zostają automatycznie przeliczone.

Przestrzeń

dyskowa w Kreatorze


24.60 PLN / 1 rok

20.00 PLN bez VAT

Opłać

Nieograniczona przestrzeń dyskowa na prace zapisywane w Kreatorze w zakładce Moje arkusze.

*Abonament Teka i Teka Premium przedłuża ważność konta o kolejne 12 miesięcy. Przy aktywnym abonamencie, 12 miesięcy dodaje się do czasu, który pozostał do końca abonamentu i przedłuża jego ważność o dodatkowe miesiące.

*Upgrade Teka to opcja dla Użytkowników, którzy już mają abonament podstawowy Teka i pragną go rozszerzyć o funkcję Kreatora. Cena abonamentu Upgrade Teka zależna jest od liczby dni pozostałych do końca abonamentu podstawowego i po wybraniu tej opcji jest automatycznie przeliczana według wzoru: cena Upgrade Teka / 365 x liczba dni pozostała do końca abonamentu podstawowego Teka.

Dokonując płatności akceptujesz Regulamin serwisu.

Zobacz co mówią o nas użytownicy: