Gry online

YUMMY.pl


Serwis YUMMY.pl to wyjątkowe miejsce w sieci. Strona rekomendowana jest przez szereg instytucji związanych z edukacją i nauką języków obcych, między innymi Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz British Council. Mnogość gier edukacyjnych dla różnych grup wiekowych dostępnych w 4 językach oraz dodatkowych zakładek takich jak Wideo Alfabet, czy interaktywne bajki czynią YUMMY.pl doskonałym uzupełnieniem nauki języków obcych.

Zobacz więcej www.yummy.pl


MiMowa.pl


Większość dzieci w wieku przedszkolnym boryka się z problemem artykulacji jednej, bądź kilku głosek. MiMowa to innowacyjny serwis logopedyczny, który poprzez gry i zabawy trenuje poprawną wymowę. Stanowi on zarówno pomoc w przeprowadzaniu ćwiczeń logopedycznych w domu, jak również element wzbogacający specjalistyczną terapię w gabinecie. Specjalna formuła serwisu sprzyja współpracy rodzica i terapeuty. Zabawy z MiMowa.pl nie zastąpią wizyty u logopedy, ale odpowiednio dobrane, pomogą szybciej i bezstresowo pozbyć się problemów z wymową.

Zobacz więcej www.mimowa.pl


Ortografka.pl


Ortografka to serwis z grami słownymi o zasadach pisowni. Zawiera oryginalne testy ortograficzne, ćwiczenia i dyktanda z języka polskiego w wersji online.
Na tle innych rozwiązań edukacji online Ortografka wyróżnia się zarówno nieszablonowymi pomysłami, wysokim poziomem merytorycznym i dydaktycznym przygotowanych przez profesjonalistów scenariuszy, jak i dopracowaną w najdrobniejszych detalach oprawą wizualną. Szczególny nacisk położyliśmy na dobór materiału językowego. Każde nasze dyktando to zabawna historia, której treść zaciekawi współczesnych uczniów. Z tą niebanalną stylistyką znakomicie koresponduje nowoczesna grafika serwisu. Zastosowanie multimediów zapewnia możliwości, z którymi trudno konkurować tradycyjnym metodom nauczania.

Zobacz więcej www.ortografka.pl


Zobacz co mówią o nas użytownicy:


Zdobądź nieograniczony dostęp do Printoteka.pl
Testowane przez specjalistów i dzieci!

Abonament